Hostely na Slovensku

Zoradiť podľa:
V našej ponuke ubytovania na Slovensku nájdete aj bežné hostely na Slovensku, pri ktorých môžete očakávať relatívne nízke ceny oproti ostatným typom ubytovania na Slovensku. Hostel alebo turistická ubytovňa, väčšinou slúžia pre krátkodobé a čo najlacnejšie p
36 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2  » »»

1. Patio Hostel Star

Foto: Patio Hostel
Lokalita: Staré Mesto, Bratislava
Hodnotenie hostí
81 %

Hostel Patio sa nachádza 400 metrov od bratislavského Starého Mesta a ponúka vám recepciu s nepretržitou prevádzkou, počítače s bezplatným pripojením na internet a bezplatnú kávu a čaj.


2. DREAM Hostel Bratislava

Foto: DREAM Hostel Bratislava
Lokalita: Bratislava
Hodnotenie hostí
91 %

Hostel DREAM Bratislava ponúka ubytovanie v Bratislave. Súčasťou ubytovacieho zariadenia je bar. Recepcia je otvorená nepretržite.


3. Wild Elephants Hostel

Foto: Wild Elephants Hostel
Lokalita: Bratislava
Hodnotenie hostí
86 %

Hostel Wild Elephants sa nachádza v bratislavskom Starom Meste. Ubytovanie je vzdialené asi 200 metrov od Michalskej veže, 700 metrov od Bratislavského hradu a 900 metrov od vyhliadkovej veže UFO.


4. Hostel Blues Star

Foto: Hostel Blues
Lokalita: Staré Mesto, Bratislava
Hodnotenie hostí
88 %

Hostel Blues sa nachádza 300 metrov od bratislavského Starého Mesta a ponúka vám bezplatné PC s pripojením na internet, spoločnú kuchyňu, recepciu s nepretržitou prevádzkou a rušný bar.


5. Slobi

Foto: Slobi
Lokalita: Štúrovo
Hodnotenie hostí
72 %

Ubytovacie zariadenie Slobi sa nachádza v Štúrove, 1,9 km od termálneho parku Vadas Štúrovo. Všetky izby majú súkromnú kúpeľňu. Hostia majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Izby sú vybavené rýchlovarnou kanvicou.


6. Nitra Glycerin Hostel

Foto: Nitra Glycerin Hostel
Lokalita: Nitra
Hodnotenie hostí
81 %

Hostel Nitra Glycerin sa nachádza v historickej Nitre, vo vzdialenosti 2,4 km od Nitrianskeho hradu.


7. Košice Hostel Star

Foto: Košice Hostel
Lokalita: Košice
Hodnotenie hostí
82 %

Hostel Košice sa nachádza v Košiciach, 1 km od železničnej stanice. Ponúka vám jednoducho zariadené izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, spoločný salónik a terasu.


8. NEW! Boutique Capsule Hostel CHORS StarStarStarStar

Foto: NEW! Boutique Capsule Hostel CHORS
Lokalita: Bratislava
Hodnotenie hostí
98 %

NEW! Boutique Capsule Hostel CHORS is situated in the Stare Mesto district in Bratislava. Michalska Tower is 1.3 km and Bratislava Castle is 1.7 km from the property.


9. Hostel Barno StarStar

Foto: Hostel Barno
Lokalita: Košice
Hodnotenie hostí
67 %

Hostel Barno sa nachádza 700 metrov od historického centra Košíc a ponúka prakticky zariadené izby, bezplatné parkovisko na mieste a tiež bezplatné Wi-Fi pripojenie vo všetkých priestoroch. Izby majú buď vlastnú alebo spoločnú kúpeľňu.


10. Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii

Foto: Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii
Lokalita: Brezno
Hodnotenie hostí
74 %

Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii sa nachádza v Brezne a ponúka terasu a reštauráciu. V hosteli nechýba ani bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. V každej izbe sa nachádza balkón.


11. Ubytovňa Tavros

Foto: Ubytovňa Tavros
Lokalita: Žilina
Hodnotenie hostí
78 %

Ubytovňa Tavros sa nachádza v Žiline a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky izby sú prakticky zariadené a niektoré z nich majú vlastnú kúpeľňu.


12. ŠD Němcovej 1

Foto: ŠD Němcovej 1
Lokalita: Košice
Hodnotenie hostí
82 %

Ubytovacie zariadenie ŠD Němcovej 1 sa nachádza v historickom centre Košíc, 2 km od dómu sv. Alžbety. Ponúka vám recepciu s nepretržitou prevádzkou, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné verejné parkovisko.


13. Dom horskej služby

Foto: Dom horskej služby
Lokalita: Terchová
Hodnotenie hostí
95 %

Dom horskej služby sa nachádza v Terchovej, 4,3 km od strediska Vrátna Free Time Zone. Ponúka záhradu, terasu, spoločný salónik, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a detské ihrisko.


14. Zeitlos boutique hostel

Foto: Zeitlos boutique hostel
Lokalita: Bratislava
Hodnotenie hostí
90 %

Butikový hostel Zeitlos sa nachádza v historickej budove zo 17. storočia v samom srdci Bratislavy, 300 metrov od Bratislavského hradu. Všetky izby sú klimatizované, majú bezplatné Wi-Fi a súkromnú kúpeľňu.


15. Sebol

Foto: Sebol
Lokalita: Nitra
Hodnotenie hostí
85 %

Privát Sebol sa nachádza v Nitre, 2,1 km od výstaviska Agrokomplex. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko.

Dvojlôžková izba Standard s manželskou posteľou 2 osoby 15 EUR / pobyt
Trojlôžková izba 3 osoby 35 EUR / pobyt

16. Penzion Cestar StarStar

Foto: Penzion Cestar
Hodnotenie hostí
66 %

Penzión Cestár sa nachádza necelé 2 km od centra Liptovského Mikuláša a okrem ubytovania ponúka aj bar a reštauráciu priamo na mieste. V celej budove je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Dvojlôžková izba s oddelenými posteľami a spoločnou kúpeľňou 2 osoby 12 EUR / pobyt
Rodinný pokoj 4 osoby 12 EUR / pobyt
Apartmán 5 osôb 80 EUR / pobyt
Rodinná izba 5 osôb 14 EUR / pobyt
Apartmán so dvoma spálňami 6 osôb 72 EUR / pobyt

17. Turisticka ubytovna K2

Foto: Turisticka ubytovna K2
Lokalita: Košice
Hodnotenie hostí
68 %

Turistická ubytovňa K2 sa nachádza v centre Košíc, 650 metrov od Dómu svätej Alžbety. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, saunu, masáže na požiadanie a fitnescentrum. Na mieste je vám k dispozícii bezplatné parkovisko.


18. ŠD Urbánkova 2

Foto: ŠD Urbánkova 2
Lokalita: Košice
Hodnotenie hostí
89 %

UŠD Urbánkova 2 ponúka ubytovanie v Košiciach. Budova bola postavená v roku 1965 a je vzdialená 2,4 km od Katedrály sv. Alžbety. Steel Aréna je vzdialená 4,3 km a Dom Umenia 3,2 km.


19. ŠD Jedlíkova 5

Foto: ŠD Jedlíkova 5
Lokalita: Košice
Hodnotenie hostí
80 %

ŠD Jedlíkova 5 sa nachádza v Košiciach, 2,9 km od Steel Areny a 4,1 km od Dómu sv. Alžbety. Spoločenský pavilón je vzdialený 2,1 km a Dom Umenia i Hrnčiarska ulica 5 km. Bankov sa nachádza vo vzdialenosti 11 km.


20. Ubytovna Nobelova

Foto: Ubytovna Nobelova
Lokalita: Bratislava
Hodnotenie hostí
78 %

Ubytovňa Nobelova sa nachádza v Novom Meste v Bratislave, 2,6 km od arény Ondreja Nepelu a 5 km od Michalskej veže. Ubytovanie je vzdialené asi 5 km od Bratislavského hradu, 6 km od výhliadkovej veže UFO a 7 km od výstaviska Incheba.


36 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: