Apartmány na Slovensku

Zoradiť podľa:
Potrebujete ubytovanie na Slovensku vo viacerých izbách a s možnosťou zaistiť si vlastné stravovanie? Tak to Vás určite zaujme naša ponuka apartmánov na Slovensku. Pri tomto type ubytovania môžete očakávať samostatný apartmán, často zložený z viacerých izie
503 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 .. 26  » »»

1. Apartmany Veka StarStarStarStar

Foto: Apartmany Veka
Lokalita: Veľká Lomnica
Hodnotenie hostí
96 %

Apartmány Veka sa nachádzajú vo Veľkej Lomnici a naskytá sa z nich výhľad na hory. Počas pobytu máte k dispozícii záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, ako aj kompletne vybavenú kuchyňu.


2. Vila Millo

Foto: Vila Millo
Hodnotenie hostí
88 %

Vila Millo sa nachádza v pokojnej časti obce Liptovský Mikuláš, len 300 metrov od centra mesta a 2 km od aquaparku Tatralandia. V niektorých ubytovacích jednotkách sa nachádza jedálenský kút a/alebo balkón.


3. Apartments High Tatras

Foto: Apartments High Tatras
Lokalita: Veľká Lomnica
Hodnotenie hostí
94 %

Apartmány High Tatras sa nachádzajú v obci Veľká Lomnica. Ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na hory.


4. Apartmán Tatralandia 331

Foto: Apartmán Tatralandia 331
Hodnotenie hostí
89 %

Tento apartmán sa nachádza 500 metrov od aquaparku Tatralandia v Liptovskom Mikuláši. Ponúka terasu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a vonkajší bazén. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku.


5. Central Apartment

Foto: Central Apartment
Lokalita: Donovaly
Hodnotenie hostí
97 %

Apartmán Central sa nachádza na Donovaloch a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Z apartmánu sa naskytá výhľad na hory a je vzdialený 400 m od lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly.


6. Apartmány Lesná

Foto: Apartmány Lesná
Lokalita: Stará Lesná
Hodnotenie hostí
98 %

Apartmány Lesná ponúkajú ubytovanie so záhradou a bezplatným Wi-Fi v Starej Lesnej. Súčasťou niektorých ubytovacích jednotiek je kuchyňa s rúrou. V okolí sa môžu hostia venovať lyžovaniu a cyklistike.


7. Viktória&Krisztián Apartments

Foto: Viktória&Krisztián Apartments
Lokalita: Veľký Meder
Hodnotenie hostí
80 %

Tieto apartmány s grilom a terasou sa nachádzajú v obci Veľký Meder, v Trnavskom kraji, 300 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder.


8. Ace Bratislava

Foto: Ace Bratislava
Lokalita: Bratislava
Hodnotenie hostí
92 %

Tento apartmán, situovaný v Bratislave, sa nachádza 300 m od zimného štadióna Ondreja Nepelu. Michalská brána je vzdialená 2,7 km. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


9. Apartment Velky Slavkov GH-670 StarStarStarStar

Foto: Apartment Velky Slavkov GH-670
Lokalita: Veľký Slavkov
Hodnotenie hostí
0 %

Apartment Velky Slavkov GH-670 is located in Veľký Slavkov. The accommodation is 49 km from Bukowina Tatrzańska. The property includes a living room with a TV. The kitchenette comes with a microwave and a fridge.


10. Studio Apartment in Stola StarStarStar

Foto: Studio Apartment in Stola
Lokalita: Štôla
Hodnotenie hostí
0 %

Located in Štôla in the Prešovský kraj region, Studio Apartment in Stola is a 3-star property featuring free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment comes with a TV.


11. Four-Bedroom Apartment in Nova Lesna StarStarStar

Foto: Four-Bedroom Apartment in Nova Lesna
Lokalita: Nová Lesná
Hodnotenie hostí
0 %

Set in Nová Lesná in the Prešovský kraj region, Four-Bedroom Apartment in Nova Lesna is a 3-star property featuring free WiFi. The accommodation is 50 km from Białka Tatrzanska.


12. One-Bedroom Apartment in Nova Lesna StarStarStar

Foto: One-Bedroom Apartment in Nova Lesna
Lokalita: Nová Lesná
Hodnotenie hostí
0 %

Situated in Nová Lesná in the Prešovský kraj region, One-Bedroom Apartment in Nova Lesna is a 3-star property boasting free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.


13. Four-Bedroom Apartment in Nova Lesna StarStarStar

Foto: Four-Bedroom Apartment in Nova Lesna
Lokalita: Nová Lesná
Hodnotenie hostí
0 %

Located in Nová Lesná in the Prešovský kraj region, Four-Bedroom Apartment in Nova Lesna is a 3-star property featuring free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.


14. Apartmany Crocus

Foto: Apartmany Crocus
Lokalita: Štrbské Pleso
Hodnotenie hostí
94 %

Apartmány Crocus ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v osade Štrbské Pleso, 200 metrov od rovnomenného plesa a 59 km od Morského oka. V niektorých ubytovacích jednotkách je kuchyňa s mikrovlnnou rúrou a chladničkou.


15. Apartmán Relax

Foto: Apartmán Relax
Lokalita: Smižany
Hodnotenie hostí
75 %

Apartmán Relax sa nachádza v Smižanoch v Košickom kraji a hosťom ponúka balkón. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Apartmán je vybavený 2 spálňami, satelitnou TV s plochou obrazovkou a plne vybavenou kuchyňou s umývačkou riadu a rúrou.


16. Németh Ernest Apartman

Foto: Németh Ernest Apartman
Lokalita: Veľký Meder
Hodnotenie hostí
81 %

Apartmán Németh Ernest sa nachádza vo Veľkom Mederi, 800 metrov od kúpeľov Thermal Corvinus. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a gril. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku.


17. Romantika apartman Rose11

Foto: Romantika apartman Rose11
Lokalita: Tale
Hodnotenie hostí
92 %

Apartmán Romantika Rose11 sa nachádza uprostred Národného parku Nízke Tatry na južnej strane Chopku so známym lyžiarskym strediskom a len pár metrov od najbližšieho lyžiarskeho vleku.


18. Apartment Apt. Mládeže StarStar

Foto: Apartment Apt. Mládeže
Lokalita: Demänová
Hodnotenie hostí
88 %

Apartmán Apt. Mládeže sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš, 7 km od aquaparku Tatralandia. Ponúka ubytovanie s balkónom a záhradou.


19. Fatrapark 1 - Studio 312

Foto: Fatrapark 1 - Studio 312
Lokalita: Ružomberok
Hodnotenie hostí
81 %

Apartmán Fatrapark 1 - Studio 312 s balkónom a výhľadom do záhrady sa nachádza približne 100 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok-Malinô Brdo a 3,5 km od dedinky Vlkolínec.


20. Apartment under The Castle

Foto: Apartment under The Castle
Lokalita: Bratislava
Hodnotenie hostí
88 %

Tento apartmán ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Bratislave, 300 metrov od Bratislavského hradu a Michalskej veže, 900 metrov Vyhliadkovej veže UFO a 2 km od výstaviska Incheba.


503 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 .. 26  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: