Apartmány na Slovensku

Zoradiť podľa:
Potrebujete ubytovanie na Slovensku vo viacerých izbách a s možnosťou zaistiť si vlastné stravovanie? Tak to Vás určite zaujme naša ponuka apartmánov na Slovensku. Pri tomto type ubytovania môžete očakávať samostatný apartmán, často zložený z viacerých izie
479 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 .. 24  » »»

1. Apartmany Veka StarStarStarStar

Foto: Apartmany Veka
Lokalita: Veľká Lomnica
Hodnotenie hostí
96 %

Apartmány Veka sa nachádzajú vo Veľkej Lomnici a naskytá sa z nich výhľad na hory. Počas pobytu máte k dispozícii záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, ako aj kompletne vybavenú kuchyňu.


2. Apartmány na Vadaši

Foto: Apartmány na Vadaši
Lokalita: Štúrovo
Hodnotenie hostí
0 %

Apartmány na Vadaši ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Štúrove, len 400 metrov od aquaparku a rezortu Vadaš Thermal Štúrovo. Počas pobytu v týchto apartmánoch máte k dispozícii kompletne vybavenú kuchynku.


3. Vila Millo

Foto: Vila Millo
Hodnotenie hostí
85 %

Vila Millo sa nachádza v pokojnej časti obce Liptovský Mikuláš, len 300 metrov od centra mesta a 2 km od aquaparku Tatralandia. V niektorých ubytovacích jednotkách sa nachádza jedálenský kút a/alebo balkón.


4. Apartments High Tatras

Foto: Apartments High Tatras
Lokalita: Veľká Lomnica
Hodnotenie hostí
94 %

Apartmány High Tatras sa nachádzajú v obci Veľká Lomnica. Ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na hory.


5. Apartmány Lesná

Foto: Apartmány Lesná
Lokalita: Stará Lesná
Hodnotenie hostí
98 %

Apartmány Lesná ponúkajú ubytovanie so záhradou a bezplatným Wi-Fi v Starej Lesnej. Súčasťou niektorých ubytovacích jednotiek je kuchyňa s rúrou. V okolí sa môžu hostia venovať lyžovaniu a cyklistike.


6. Viktória&Krisztián Apartments

Foto: Viktória&Krisztián Apartments
Lokalita: Veľký Meder
Hodnotenie hostí
78 %

Tieto apartmány s grilom a terasou sa nachádzajú v obci Veľký Meder, v Trnavskom kraji, 300 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder.


7. Studio Apartment in Stola StarStarStar

Foto: Studio Apartment in Stola
Lokalita: Štôla
Hodnotenie hostí
0 %

Located in Štôla in the Prešovský kraj region, Studio Apartment in Stola is a 3-star property featuring free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment comes with a TV.


8. Four-Bedroom Apartment in Nova Lesna StarStarStar

Foto: Four-Bedroom Apartment in Nova Lesna
Lokalita: Nová Lesná
Hodnotenie hostí
0 %

Set in Nová Lesná in the Prešovský kraj region, Four-Bedroom Apartment in Nova Lesna is a 3-star property featuring free WiFi. The accommodation is 50 km from Białka Tatrzanska.


9. One-Bedroom Apartment in Nova Lesna StarStarStar

Foto: One-Bedroom Apartment in Nova Lesna
Lokalita: Nová Lesná
Hodnotenie hostí
0 %

Situated in Nová Lesná in the Prešovský kraj region, One-Bedroom Apartment in Nova Lesna is a 3-star property boasting free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.


10. Four-Bedroom Apartment in Nova Lesna StarStarStar

Foto: Four-Bedroom Apartment in Nova Lesna
Lokalita: Nová Lesná
Hodnotenie hostí
0 %

Located in Nová Lesná in the Prešovský kraj region, Four-Bedroom Apartment in Nova Lesna is a 3-star property featuring free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.


11. Apartmany Crocus

Foto: Apartmany Crocus
Lokalita: Štrbské Pleso
Hodnotenie hostí
93 %

Apartmány Crocus ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v osade Štrbské Pleso, 200 metrov od rovnomenného plesa a 59 km od Morského oka. V niektorých ubytovacích jednotkách je kuchyňa s mikrovlnnou rúrou a chladničkou.


12. Romantika apartman Rose11

Foto: Romantika apartman Rose11
Lokalita: Tale
Hodnotenie hostí
92 %

Apartmán Romantika Rose11 sa nachádza uprostred Národného parku Nízke Tatry na južnej strane Chopku so známym lyžiarskym strediskom a len pár metrov od najbližšieho lyžiarskeho vleku.


13. Fatrapark 1

Foto: Fatrapark 1
Lokalita: Ružomberok
Hodnotenie hostí
85 %

Apartmán Fatrapark 1 sa nachádza v Ružomberku, 200 metrov od Ružomberka - Malino Brdo, 3,6 km od dedinky Vlkolínec a 3,8 km od hradu Likava. Ponúka priamy prístup na zjazdovky. Má terasu, spoločný salónik, ako aj om.


14. Apartment Apt. Mládeže StarStar

Foto: Apartment Apt. Mládeže
Hodnotenie hostí
88 %

Apartmán Apt. Mládeže sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš, 7 km od aquaparku Tatralandia. Ponúka ubytovanie s balkónom a záhradou.


15. Apartmán Šuňava

Foto: Apartmán Šuňava
Lokalita:
Hodnotenie hostí
98 %

Apartmán Šuňava ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a grilom v obci Vyšná Šuňava v Prešovskom kraji. Súčasťou apartmánu sú 2 spálne, kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa a káblová TV s plochou obrazovkou.


16. Apartment under The Castle

Foto: Apartment under The Castle
Lokalita: Bratislava
Hodnotenie hostí
89 %

Tento apartmán ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Bratislave, 300 metrov od Bratislavského hradu a Michalskej veže, 900 metrov Vyhliadkovej veže UFO a 2 km od výstaviska Incheba.


17. Two-Bedroom Apartment in Stary Smokovec StarStarStar

Foto: Two-Bedroom Apartment in Stary Smokovec
Lokalita: Starý Smokovec
Hodnotenie hostí
0 %

Two-Bedroom Apartment in Stary Smokovec in Stary Smokovec features accommodation with free WiFi, 1.3 km from Starý Smokovec – Hrebienok. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette.


18. Apartmán Apple

Foto: Apartmán Apple
Hodnotenie hostí
95 %

Apartmán Apple sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, 5 km od Aquaparku Tatralandia a k dispozícii máte záhradu s grilom a bezplatné Wi-Fi. Z ubytovania sa naskytá výhľad na hory a Liptovská Mara je vzdialená 7 km.


19. Apartman na Zlatej

Foto: Apartman na Zlatej
Lokalita: Kremnica
Hodnotenie hostí
63 %

Apartmán na Zlatej ponúka ubytovanie v Kremnici, 300 metrov od mestského hradu Kremnica. Na mieste môžete využívať bezplatné Wi-Fi.


20. Apartment 152

Foto: Apartment 152
Lokalita: Vysoké Tatry
Hodnotenie hostí
90 %

Apartmán 152 sa nachádza 7 km od Lomnického štítu vo Vysokých Tatrách a ponúka ubytovanie s kuchyňou. Gerlachovský štít je vzdialený 11 km. Apartmán má 1 spálňu a priamy prístup na terasu.


479 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 .. 24  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: