Ubytovanie

Zoradiť podľa:
30 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2  » »»

1. Art Hostel Taurus

Foto: Art Hostel Taurus
Lokalita: Staré Mesto, Bratislava
Hodnotenie hostí
86 %

Hostel Art Taurus sa nachádza v centre Bratislavy, priamo nad Bratislavským hradom. Ponúka moderne zariadené izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a súkromnou alebo spoločnou kúpeľňou.


2. Wild Elephants Hostel

Foto: Wild Elephants Hostel
Lokalita: Bratislava
Hodnotenie hostí
87 %

Hostel Wild Elephants sa nachádza v bratislavskom Starom Meste. Ubytovanie je vzdialené asi 200 metrov od Michalskej veže, 700 metrov od Bratislavského hradu a 900 metrov od vyhliadkovej veže UFO.


3. Hostel Brickyard

Foto: Hostel Brickyard
Lokalita: Staré Mesto, Bratislava
Hodnotenie hostí
81 %

Hostel Brickyard sa nachádza v štvrti Staré Mesto v Bratislave a ponúka terasu na opaľovanie a výhľad do záhrady. Na mieste môžete navštíviť aj bar.


4. Hostel Blues Star

Foto: Hostel Blues
Lokalita: Staré Mesto, Bratislava
Hodnotenie hostí
87 %

Hostel Blues sa nachádza 300 metrov od bratislavského Starého Mesta a ponúka vám bezplatné PC s pripojením na internet, spoločnú kuchyňu, recepciu s nepretržitou prevádzkou a rušný bar.


5. Hotel Slobi

Foto: Hotel Slobi
Lokalita: Štúrovo
Hodnotenie hostí
77 %

Ubytovacie zariadenie Slobi sa nachádza v Štúrove, 1,9 km od termálneho parku Vadas Štúrovo. Všetky izby majú súkromnú kúpeľňu. Hostia majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Izby sú vybavené rýchlovarnou kanvicou.


6. Hostel Folks

Foto: Hostel Folks
Lokalita: Bratislava
Hodnotenie hostí
94 %

Hostel Folks sa nachádza na Obchodnej ulici v centre Bratislavy a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet vo všetkých priestoroch, recepciu s nepretržitou prevádzkou, spoločnú kuchyňu a salónik a tiež bezpečnostnú schr


7. Nitra Glycerin Hostel

Foto: Nitra Glycerin Hostel
Lokalita: Nitra
Hodnotenie hostí
81 %

Hostel Nitra Glycerin sa nachádza v historickej Nitre, vo vzdialenosti 2,4 km od Nitrianskeho hradu.


8. Košice Hostel Star

Foto: Košice Hostel
Lokalita: Košice
Hodnotenie hostí
82 %

Hostel Košice sa nachádza v Košiciach, 1 km od železničnej stanice. Ponúka vám jednoducho zariadené izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, spoločný salónik a terasu.


9. Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii

Foto: Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii
Lokalita: Brezno
Hodnotenie hostí
77 %

Turistická ubytovňa pri Slovenskej reštaurácii sa nachádza v Brezne a ponúka terasu a reštauráciu. V hosteli nechýba ani bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. V každej izbe sa nachádza balkón.


10. Ubytovňa Tavros

Foto: Ubytovňa Tavros
Lokalita: Žilina
Hodnotenie hostí
79 %

Ubytovňa Tavros sa nachádza v Žiline a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky izby sú prakticky zariadené a niektoré z nich majú vlastnú kúpeľňu.


11. ŠD Němcovej 1

Foto: ŠD Němcovej 1
Lokalita: Košice
Hodnotenie hostí
82 %

Ubytovacie zariadenie ŠD Němcovej 1 sa nachádza v historickom centre Košíc, 2 km od dómu sv. Alžbety. Ponúka vám recepciu s nepretržitou prevádzkou, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné verejné parkovisko.


12. Dom horskej služby

Foto: Dom horskej služby
Lokalita: Terchová
Hodnotenie hostí
93 %

Dom horskej služby sa nachádza v Terchovej, 4,3 km od strediska Vrátna Free Time Zone. Ponúka záhradu, terasu, spoločný salónik, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a detské ihrisko.


13. Hostel Skautský dom

Foto: Hostel Skautský dom
Hodnotenie hostí
91 %

Hostel Sv. Juraj v Banskej Štiavnici má záhradu s terasou, ihrisko, gril, bezplatné parkovanie a Wi-Fi pripojenie na internet zdarma. Nachádza sa v historickej budove zapísanej na zozname svetového dedičstva UNESCO a blízko Starého zámku.


14. Sebol

Foto: Sebol
Lokalita: Nitra
Hodnotenie hostí
87 %

Privát Sebol sa nachádza v Nitre, 2,1 km od výstaviska Agrokomplex. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko.

Dvojlôžková izba Standard s manželskou posteľou 2 osoby 15 EUR / pobyt
Trojlôžková izba 3 osoby 35 EUR / pobyt

15. Hostel Turist Star

Foto: Hostel Turist
Lokalita: Zvolen
Hodnotenie hostí
81 %

Hostel Turist sa nachádza na okraji Zvolena, 5 minút chôdze od centra mesta a iba 500 metrov od diaľnice D1. Najbližšia autobusová zastávka je odtiaľto vzdialená len 100 metrov a od hlavnej železničnej stanice vás delí 1 km.


16. Turisticka ubytovna K2

Foto: Turisticka ubytovna K2
Lokalita: Košice
Hodnotenie hostí
69 %

Turistická ubytovňa K2 sa nachádza v centre Košíc, 650 metrov od Dómu svätej Alžbety. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, saunu, masáže na požiadanie a fitnescentrum. Na mieste je vám k dispozícii bezplatné parkovisko.


17. ŠD Urbánkova 2

Foto: ŠD Urbánkova 2
Lokalita: Košice
Hodnotenie hostí
89 %

UŠD Urbánkova 2 ponúka ubytovanie v Košiciach. Budova bola postavená v roku 1965 a je vzdialená 2,4 km od Katedrály sv. Alžbety. Steel Aréna je vzdialená 4,3 km a Dom Umenia 3,2 km.


18. ŠD Jedlíkova 5

Foto: ŠD Jedlíkova 5
Lokalita: Košice
Hodnotenie hostí
81 %

ŠD Jedlíkova 5 sa nachádza v Košiciach, 2,9 km od Steel Areny a 4,1 km od Dómu sv. Alžbety. Spoločenský pavilón je vzdialený 2,1 km a Dom Umenia i Hrnčiarska ulica 5 km. Bankov sa nachádza vo vzdialenosti 11 km.


19. Hostel Mala Praha

Foto: Hostel Mala Praha
Lokalita: Žilina
Hodnotenie hostí
67 %

Hostel Malá Praha sa nachádza v Žiline, vo vzdialenosti 5 minút pešo od historického centra mesta. Ponúka ubytovanie v izbách a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Dvojlôžková izba Economy 2 osoby 0 EUR / pobyt
Trojlôžková izba 3 osoby 25 EUR / pobyt
Štvorlôžková izba 4 osoby 0 EUR / pobyt

20. Hostel Narva

Foto: Hostel Narva
Lokalita: Rača, Bratislava
Hodnotenie hostí
79 %

Tento hostel sa nachádza 150 metrov od najbližšej autobusovej zastávky. Medzinárodné letisko Bratislava je vzdialené 6 km a centrum mesta 8 km.


30 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: