1 * hviezdičkové apartmány na Slovensku

Zoradiť podľa:
332 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 .. 17  » »»

1. Vila Millo

Foto: Vila Millo
Hodnotenie hostí
88 %

Vila Millo sa nachádza v pokojnej časti obce Liptovský Mikuláš, len 300 metrov od centra mesta a 2 km od aquaparku Tatralandia. V niektorých ubytovacích jednotkách sa nachádza jedálenský kút a/alebo balkón.


2. Apartments High Tatras

Foto: Apartments High Tatras
Lokalita: Veľká Lomnica
Hodnotenie hostí
94 %

Apartmány High Tatras sa nachádzajú v obci Veľká Lomnica. Ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na hory.


3. Apartmán Tatralandia 331

Foto: Apartmán Tatralandia 331
Hodnotenie hostí
89 %

Tento apartmán sa nachádza 500 metrov od aquaparku Tatralandia v Liptovskom Mikuláši. Ponúka terasu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a vonkajší bazén. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku.


4. Central Apartment

Foto: Central Apartment
Lokalita: Donovaly
Hodnotenie hostí
97 %

Apartmán Central sa nachádza na Donovaloch a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Z apartmánu sa naskytá výhľad na hory a je vzdialený 400 m od lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly.


5. Apartmány Lesná

Foto: Apartmány Lesná
Lokalita: Stará Lesná
Hodnotenie hostí
98 %

Apartmány Lesná ponúkajú ubytovanie so záhradou a bezplatným Wi-Fi v Starej Lesnej. Súčasťou niektorých ubytovacích jednotiek je kuchyňa s rúrou. V okolí sa môžu hostia venovať lyžovaniu a cyklistike.


6. Viktória&Krisztián Apartments

Foto: Viktória&Krisztián Apartments
Lokalita: Veľký Meder
Hodnotenie hostí
80 %

Tieto apartmány s grilom a terasou sa nachádzajú v obci Veľký Meder, v Trnavskom kraji, 300 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder.


7. Ace Bratislava

Foto: Ace Bratislava
Lokalita: Bratislava
Hodnotenie hostí
92 %

Tento apartmán, situovaný v Bratislave, sa nachádza 300 m od zimného štadióna Ondreja Nepelu. Michalská brána je vzdialená 2,7 km. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.


8. Apartmany Crocus

Foto: Apartmany Crocus
Lokalita: Štrbské Pleso
Hodnotenie hostí
94 %

Apartmány Crocus ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v osade Štrbské Pleso, 200 metrov od rovnomenného plesa a 59 km od Morského oka. V niektorých ubytovacích jednotkách je kuchyňa s mikrovlnnou rúrou a chladničkou.


9. Apartmán Relax

Foto: Apartmán Relax
Lokalita: Smižany
Hodnotenie hostí
75 %

Apartmán Relax sa nachádza v Smižanoch v Košickom kraji a hosťom ponúka balkón. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Apartmán je vybavený 2 spálňami, satelitnou TV s plochou obrazovkou a plne vybavenou kuchyňou s umývačkou riadu a rúrou.


10. Németh Ernest Apartman

Foto: Németh Ernest Apartman
Lokalita: Veľký Meder
Hodnotenie hostí
81 %

Apartmán Németh Ernest sa nachádza vo Veľkom Mederi, 800 metrov od kúpeľov Thermal Corvinus. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a gril. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku.


11. Romantika apartman Rose11

Foto: Romantika apartman Rose11
Lokalita: Tale
Hodnotenie hostí
92 %

Apartmán Romantika Rose11 sa nachádza uprostred Národného parku Nízke Tatry na južnej strane Chopku so známym lyžiarskym strediskom a len pár metrov od najbližšieho lyžiarskeho vleku.


12. Fatrapark 1 - Studio 312

Foto: Fatrapark 1 - Studio 312
Lokalita: Ružomberok
Hodnotenie hostí
81 %

Apartmán Fatrapark 1 - Studio 312 s balkónom a výhľadom do záhrady sa nachádza približne 100 metrov od lyžiarskeho strediska Ružomberok-Malinô Brdo a 3,5 km od dedinky Vlkolínec.


13. Apartment under The Castle

Foto: Apartment under The Castle
Lokalita: Bratislava
Hodnotenie hostí
88 %

Tento apartmán ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Bratislave, 300 metrov od Bratislavského hradu a Michalskej veže, 900 metrov Vyhliadkovej veže UFO a 2 km od výstaviska Incheba.


14. Apartmán Apple

Foto: Apartmán Apple
Hodnotenie hostí
95 %

Apartmán Apple sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, 5 km od Aquaparku Tatralandia a k dispozícii máte záhradu s grilom a bezplatné Wi-Fi. Z ubytovania sa naskytá výhľad na hory a Liptovská Mara je vzdialená 7 km.


15. Apartman na Zlatej

Foto: Apartman na Zlatej
Lokalita: Kremnica
Hodnotenie hostí
92 %

Apartmán na Zlatej ponúka ubytovanie v Kremnici, 300 metrov od mestského hradu Kremnica. Na mieste môžete využívať bezplatné Wi-Fi.


16. Apartment Jasna - Lucky

Foto: Apartment Jasna - Lucky
Hodnotenie hostí
99 %

Apartmán Jasná - Lúčky s priamym vstupom na zjazdovky a terasou sa nachádza v Demänovskej doline, 3,1 km od strediska Jasná. V apartmáne môžete využívať bezplatné Wi-Fi.


17. The Dragon's Lair Apartment

Foto: The Dragon's Lair Apartment
Hodnotenie hostí
100 %

Apartmán Dragon's Lair sa nachádza v Demänovskej doline, len 6 km od Jasnej v Nízkych Tatrách. K dispozícii tu máte bezplatné Wi-Fi. V apartmáne môžete využívať kuchyňu s chladničkou, rúrou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou.


18. Apartment 20 Kamzík Donovaly

Foto: Apartment 20 Kamzík Donovaly
Lokalita: Donovaly
Hodnotenie hostí
94 %

Apartmán 20 Kamzík Donovaly sa nachádza na Donovaloch, 200 metrov od lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly a 1,1 menej ako 1 km od strediska Donovaly (Park Snow). Ponúka priamy prístup na zjazdovky a terasu.


19. Chalupa u dedu a babky

Foto: Chalupa u dedu a babky
Hodnotenie hostí
86 %

Chalupa u dedu a babky sa nachádza v Liptovskom Trnovci, len 4 km od mesta Liptovský Mikuláš a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. K vybaveniu patrí aj gril.


20. Prima Tatry

Foto: Prima Tatry
Lokalita: Vysoké Tatry
Hodnotenie hostí
98 %

Ubytovacie zariadenie Prima Tatry s terasou sa nachádza vo Vysokých Tatrách, 10 km od Lomnického a Gerlachovského štítu. Počas pobytu v apartmáne môžete využívať kompletne vybavenú kuchyňu.


332 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 .. 17  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: