1 * hviezdičkové apartmány na Slovensku

Zoradiť podľa:
336 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 .. 17  » »»

1. Apartmány na Vadaši

Foto: Apartmány na Vadaši
Lokalita: Štúrovo
Hodnotenie hostí
0 %

Apartmány na Vadaši ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Štúrove, len 400 metrov od aquaparku a rezortu Vadaš Thermal Štúrovo. Počas pobytu v týchto apartmánoch máte k dispozícii kompletne vybavenú kuchynku.


2. Vila Millo

Foto: Vila Millo
Hodnotenie hostí
85 %

Vila Millo sa nachádza v pokojnej časti obce Liptovský Mikuláš, len 300 metrov od centra mesta a 2 km od aquaparku Tatralandia. V niektorých ubytovacích jednotkách sa nachádza jedálenský kút a/alebo balkón.


3. Apartments High Tatras

Foto: Apartments High Tatras
Lokalita: Veľká Lomnica
Hodnotenie hostí
94 %

Apartmány High Tatras sa nachádzajú v obci Veľká Lomnica. Ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na hory.


4. Apartmány Lesná

Foto: Apartmány Lesná
Lokalita: Stará Lesná
Hodnotenie hostí
98 %

Apartmány Lesná ponúkajú ubytovanie so záhradou a bezplatným Wi-Fi v Starej Lesnej. Súčasťou niektorých ubytovacích jednotiek je kuchyňa s rúrou. V okolí sa môžu hostia venovať lyžovaniu a cyklistike.


5. Viktória&Krisztián Apartments

Foto: Viktória&Krisztián Apartments
Lokalita: Veľký Meder
Hodnotenie hostí
78 %

Tieto apartmány s grilom a terasou sa nachádzajú v obci Veľký Meder, v Trnavskom kraji, 300 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder.


6. Apartmany Crocus

Foto: Apartmany Crocus
Lokalita: Štrbské Pleso
Hodnotenie hostí
93 %

Apartmány Crocus ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v osade Štrbské Pleso, 200 metrov od rovnomenného plesa a 59 km od Morského oka. V niektorých ubytovacích jednotkách je kuchyňa s mikrovlnnou rúrou a chladničkou.


7. Romantika apartman Rose11

Foto: Romantika apartman Rose11
Lokalita: Tale
Hodnotenie hostí
92 %

Apartmán Romantika Rose11 sa nachádza uprostred Národného parku Nízke Tatry na južnej strane Chopku so známym lyžiarskym strediskom a len pár metrov od najbližšieho lyžiarskeho vleku.


8. Fatrapark 1

Foto: Fatrapark 1
Lokalita: Ružomberok
Hodnotenie hostí
85 %

Apartmán Fatrapark 1 sa nachádza v Ružomberku, 200 metrov od Ružomberka - Malino Brdo, 3,6 km od dedinky Vlkolínec a 3,8 km od hradu Likava. Ponúka priamy prístup na zjazdovky. Má terasu, spoločný salónik, ako aj om.


9. Apartmán Šuňava

Foto: Apartmán Šuňava
Lokalita:
Hodnotenie hostí
98 %

Apartmán Šuňava ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a grilom v obci Vyšná Šuňava v Prešovskom kraji. Súčasťou apartmánu sú 2 spálne, kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa a káblová TV s plochou obrazovkou.


10. Apartment under The Castle

Foto: Apartment under The Castle
Lokalita: Bratislava
Hodnotenie hostí
89 %

Tento apartmán ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Bratislave, 300 metrov od Bratislavského hradu a Michalskej veže, 900 metrov Vyhliadkovej veže UFO a 2 km od výstaviska Incheba.


11. Apartmán Apple

Foto: Apartmán Apple
Hodnotenie hostí
95 %

Apartmán Apple sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, 5 km od Aquaparku Tatralandia a k dispozícii máte záhradu s grilom a bezplatné Wi-Fi. Z ubytovania sa naskytá výhľad na hory a Liptovská Mara je vzdialená 7 km.


12. Apartman na Zlatej

Foto: Apartman na Zlatej
Lokalita: Kremnica
Hodnotenie hostí
63 %

Apartmán na Zlatej ponúka ubytovanie v Kremnici, 300 metrov od mestského hradu Kremnica. Na mieste môžete využívať bezplatné Wi-Fi.


13. Apartment 152

Foto: Apartment 152
Lokalita: Vysoké Tatry
Hodnotenie hostí
90 %

Apartmán 152 sa nachádza 7 km od Lomnického štítu vo Vysokých Tatrách a ponúka ubytovanie s kuchyňou. Gerlachovský štít je vzdialený 11 km. Apartmán má 1 spálňu a priamy prístup na terasu.


14. Apartment Jasna - Lucky

Foto: Apartment Jasna - Lucky
Hodnotenie hostí
99 %

Apartmán Jasná - Lúčky s priamym vstupom na zjazdovky a terasou sa nachádza v Demänovskej doline, 3,1 km od strediska Jasná. V apartmáne môžete využívať bezplatné Wi-Fi.


15. The Dragon's Lair Apartment

Foto: The Dragon's Lair Apartment
Hodnotenie hostí
100 %

Apartmán Dragon's Lair sa nachádza v Demänovskej doline, len 6 km od Jasnej v Nízkych Tatrách. K dispozícii tu máte bezplatné Wi-Fi. V apartmáne môžete využívať kuchyňu s chladničkou, rúrou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou.


16. Apartman Tereza Pine wood

Foto: Apartman Tereza Pine wood
Hodnotenie hostí
96 %

Apartmán Tereza Pine wood sa nachádza vo Vyšných Ružbachoch, 1,4 km od Kúpeľov Vyšné Ružbachy. Ponúka priamy prístup na svah, bezplatné bicykle, gril, bezplatné Wi-Fi, výhľad na hory a terasu.


17. Apartment 20 Kamzík Donovaly

Foto: Apartment 20 Kamzík Donovaly
Lokalita: Donovaly
Hodnotenie hostí
93 %

Apartmán 20 Kamzík Donovaly sa nachádza na Donovaloch, 200 metrov od lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly a 1,1 menej ako 1 km od strediska Donovaly (Park Snow). Ponúka priamy prístup na zjazdovky a terasu.


18. Apartmán Marco

Foto: Apartmán Marco
Lokalita:
Hodnotenie hostí
96 %

Apartmán Marco sa nachádza v Ždiari, 2,2 km od SKI Bachledova a ponúka obývaciu izbu s TV s plochou obrazovkou, záhradu s grilom a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 6 km od Belianskej jaskyne.


19. Chalupa u dedu a babky

Foto: Chalupa u dedu a babky
Hodnotenie hostí
72 %

Chalupa u dedu a babky sa nachádza v Liptovskom Trnovci, len 4 km od mesta Liptovský Mikuláš a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. K vybaveniu patrí aj gril.


20. Prima Tatry

Foto: Prima Tatry
Lokalita: Vysoké Tatry
Hodnotenie hostí
97 %

Ubytovacie zariadenie Prima Tatry s terasou sa nachádza vo Vysokých Tatrách, 10 km od Lomnického a Gerlachovského štítu. Počas pobytu v apartmáne môžete využívať kompletne vybavenú kuchyňu.


336 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 .. 17  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: